About us

Fresh Garden Salads is a unique fast food concept, which is unprecedented in Slovakia.

V čom je unikátny?

Spája fast foodovú rýchlosť prípravy pokrmov so zdravou a racionálnou stravou, ktorú v dnešnej dobe len tak „rýchlo“ nenájdete.

O čo vlastne ide.

Základnú ponuku Fresh Garden tvorí viac ako 15 originálnych šalátových receptúr plus 15 originálnych sendvičových receptúr, to všetko sa pripravuje vždy čerstvo a pred očami zákazníkov.

To však nie je všetko

Fresh Garden má recept na to, aby Vás zdravé jedlo neomrzelo. U nás si môžete namiešať svoj vlastný šalát alebo wrap.

Ako to funguje?

Zákazník má pred sebou moderné presklené vitríny v nich má na výber viac ako 30 rôznych surovín (zelenina, syry, masové produkty), ktoré si môže ľubovoľne kombinovať. To mu dáva možnosť vytvoriť si čerstvý šalát alebo wrap podľa vlastnej chute. To všetko mu ľubovoľne dochutíme s našimi domácimi dressingami.

Náš profesionálne školený personál mu následne všetky ingrediencie pomieša prípadne poseká sekáčikom a naservíruje. To všetko sa deje za prísnych hygienických podmienok pred očami zákazníkov a z vždy čerstvých surovín bez chemických konzervantov.

Okrem spomínaných šalátov a sendvičov obsahuje naša ponuka domáce bio jogurty, ľadové čaje, limonády ako ja fresh džúsy, na ktorých si určite pochutia zákazníci každého veku. Fresh Garden je koncept, ktorý je založený na rastúcom trende zdravého stravovania a je určený nielen pre tých ktorí chcú žiť zdravo, na to nadväzuje aj cenová politika značky, ktorá je určovaná tak aby zdravé stravovanie nebolo luxusom.

Fresh Garden na facebooku