Obchodné podmienky

Všeobecné obchodné podmienky pre e- shop


FRESH GARDEN s.r.o. so sídlom Mrázová 13, 831 06 Bratislava, IČO: 45 522 464 , zapísaná
v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č.: 64833/B (ďalej len ako „FRESH GARDEN“)


  1. Akúkoľvek objednávku tovarov je potrebné uskutočniť prostredníctvom stránky www.freshgarden.sk, a to vyplnením objednávkového formulára a údajov o objednávateľovi. Zákazník si môže vybrať spôsob doručenia buď prostredníctvom kuriéra alebo osobné prevzatie objednávky v konkrétne zadanej prevádzke FRESH GARDENu. Zákazník je oprávnený objednávku zrušiť najneskôr do 10 minút od uskutočnenia objednávky prostredníctvom webovej stránky FRESH GARDENu, alebo na konkrétnej prevádzke.
  2. Prevádzkové hodiny a adresa jednotlivých prevádzok FRESH GARDENu sú uvedené na internetovej stránke spoločnosti.
  3. Cena za donášku závisí od konkrétnej lokality a je uvedená na internetovej stránke.
  4. Platba za tovary a služby je realizovaná v prípade donášky kuriérom v hotovosti/stravnými lístkami pri odovzdaní objednávky, resp. pred odovzdaním objednávky bezhotovostným prevodom elektronickými prostriedkami prostredníctvom internetovej stránky FRESH GARDENu a prepojenia na stránky CardPay, Tatrapay. Pri prevzatí objednávky na konkrétnej prevádzke je možné platbu realizovať všetkými obvyklými spôsobmi.
  5. Približný čas donášky bude aktuálne uvedený na internetovej stránke FRESH GARDENu. FRESH GARDEN zabezpečí primerané zabalenie a dopravu objednaného tovaru v súlade s objednávkou.
  6. V prípade, že objednávku nie je možné vybaviť zákazník bude kontaktovaný pracovníkom FRESH GARDENu a to telefonicky alebo prostredníctvom e – mailu. V prípade ak zákazník nebude súhlasiť s alternatívnym ponúknutým riešením, objednávka bude stornovaná a v prípade ak už uhradil cenu objednávky táto mu bude v celom rozsahu vrátená.
  7. Spôsob uplatnenia a vybavenia reklamácii je uvedenom v osobitnom Reklamačnou poriadku FRESH GARDEN, ktorý je sprístupnený na internetovej stránke spoločnosti.

Reklamačný poriadok (Na stiahnutie - PDF 45KB)

Fresh Garden na facebooku